MENÜ İÇİN TIKLAYIN

Select Lash Hakkında

Kirpikleriniz yüzünüzün önemli bir parçasıdır. Bakışlarınızı çerçeveler ve göz makyajınızı tamamlar. Eğer kirpikleriniz doğuştan uzunsa şanslısınız. Tabiat size güzel uzun ve kalın kirpik bahşetmemişse o zaman Select Lash sizin için kirpiklerinizin uzamasına ve kalınlaşmasına yardımcı olabilir. Kirpik ve kaşlarınızı besleyerek ve hacim kazanmasına yardımcı olabilir.

1- Select Lash’ın içeriği nedir?
İçeriği: Castor Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hyaluronic acid, Hydrolyzed Silk, Polygonum Multiflorum Root Extract, Arginine diğer mineral ve bitkisel maddeler.

Castor Oil, Hint yağının diğer bir adıdır. Bitkisel bir yağdır. Saç, kirpik ve göz bakımında yüzyıllardır kullanılan bir maddedir. Saç, kirpik ve kaş dökülmelerini engellemeye yardımcı olan bir maddedir

Camellia Sinensis anti bakteriyel özelliği olan bir bitki özüdür. Aynı zamanda antioksidan özellikleriyle kullanıldığı bölgedeki hücrelerin sağlıklı gelişmesine katkıda bulunur. Hyaluronic acid birçok cilt bakım ürününde kullanılan cildin yaşlanmasını engelleyen ve cildi onaran etkin bir maddedir.

Hyaluronik acid bilinen en güçlü nem tutucudur. Kendi ağırlığının 1000 katı su tutabilme özelliğiyle cildin sürekli nemli kalmasına yardımcı olmaktadır. Normalde insan vücudunda hücreler arası seviyede hyaluronik asit bulunmaktadır. Cildimizi genç ve diri gösteren güç hyaluronik asidin gücüdür. Ancak ilerleyen yaşla beraber ciltteki oranı azalır ve topikal ürünlerle bu kaybın telafi edilmesi gerekir. Cilt bakım ürünlerinde kullanılması son derece hayati olan bu aktif aynı zamanda yara iyileştirici özelliğe de sahiptir. Onun eşsiz nemlendirme özelliklerinin sonucu ciltte pürüzsüzlüğün ve yumuşaklığın artması, kırışıklıkların azalmasıdır. Bu sebeple HA bir çok makyaj kremi ve nemlendirici kremde de kullanılır.

İpek proteini kaş ve kirpiklerin elastikiyetini arttırıp güçlenmesine yardımcı olur. Yüksek su tutma özelliğine sahiptir ve kaş ve kirpikler için mükemmel bir besleyicidir. Yumuşaklık ve parlaklık da verir.

Polygonum Multiflorum Root Extract cilt yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur. Güneş ve diğer çevresel faktörlerin verdiği zararı gidermeye, kan damarlarını besleyip kirpik ve kaş köklerini güçlendirmeye yardımcı olur.

Arginine Nitrik oksit sentezinde uyarıcıdır. Vücutta, yaşlanmayı önleyen en önemli hormonların salgılanmasını artırır. Kan dolaşımını hızlandırır. Böylece kirpik ve kaş kökünü besleyerek yenilerinin çıkmasına ve var olanların güçlenmesine yardımcı olur.

2- 1 tüp Select Lash ne kadar kullanım içindir?
6 aylık kullanım yeterlidir. Açıldıktan sonra 12 ay boyunca etkinliğini sürdürür. Yani bir şekilde ara vermek zorunda kalırsanız 1 yıl içinde tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

3- Kirpik ve kaşlarımda gelişmeyi ne kadar sürede görürüm?
Kirpiklerde en erken 3 hafta, kaşlarda 4 hafta içinde farkı görmeye başlarsınız. (Cilt yapınıza göre daha uzun sürebilir.)

4- Select Lash Kullanımı güvenli midir?
Evet, Select Lash oftalmolojik olarak test edilmiştir ve tahrişe yol açmaz. Ancak içeriğindeki maddelere alerjiniz varsa lütfen kullanmayın.

5- Nasıl kullanmalıyım?
Her sabah ve her akşam Select Lash’ı rimel sürer gibi kirpiklerinize ve isterseniz kaşlarınıza sürün.

6- Takma veya ekleme kirpik kullandığımda da Select Lash kullanabilir miyim?
Evet ve zaten kullanmalısınız. Çünkü Select Lash takma veya ekleme kirpiklerin doğal kirpiklerinizi kırmasını engellemeye yardımcı olacaktır.

Profesyonellerin tercihi Select Lash Kaş Kirpik Serumu...

Her zaman o uzun güzel kaş ve kirpiklere sahip olmak için Select Lash’i deneyin. Select Lash düzenli kullanımda, kaş ve kirpikleriniz köklerinden itibaren beslemeye yardımcı olabilir. Tahriş etmeyen formülü Select Lash’i diğerlerinden ayıran önemli özelliklerinden biridir. Takma kirpiklerin yol açabildiği kırılma gibi zararları gidermeye yardımcı olması için de kullanabilirsiniz. 3-4 hafta içinde kirpiklerinizin ve kaşlarınızın üzerindeki etkisini görebilirsiniz. Günlük makyajınız sırasında rimelin altına sürebilirsiniz.

Select Lash, oftalmolojik olarak test edilmiş güvenli bir formüle sahiptir. En hassas gözlerde bile güvenle kullanılabilir.

Kirpik ekletmek ve makyaj malzemeleri kaş ve kirpiklerin kırılmasına ve dökülmesine yol açabilir. Gözleriniz yüzünüzün en hassas bölümüdür. Bu hassas bölümde kimyasal ve zararlı makyaj malzemelerini kullanmamalısınız.

Select Lash kimyasal madde içeren ve size boş vaatler veren bakım malzemelerinden kurtulmanız için doktorlar tarafından formüle edilmiştir.

Select Lash kullanımı sonrasında kirpikleriniz ve kaşlarınızdaki değişime inanamayacaksınız.

Kirpiklerinizi Uzatmak ve Kaşlarınızı Gürleştirebilirmek Mümkün mü?

Hepimiz biliriz ki anlamlı bakışlara sahip olmak için kirpik ve kaş güzelliğimiz önemlidir. Yıllarca kullanılan kremler, kalemler, rimeller kirpiklerimizi dökebilir, kaşlarımızı seyrekleştirebili. Şimdi ABD’den ithal bitkisel bir ürün olan Select Lash ile bu sorunlara çözüm bulmaya çok yakınsınız.

Select Lash haftalar içinde kirpiklerde ve kaşlarda etkisini göstermeye başlar. İçeriğinde Cammelia Sinensis, Polygonum Multiflorum gibi bitki özleri, ipek proteini ve yararlılığı tescilli Hyaluronic Acid ve Arginine bulunan Select Lash yılların kirpik ve kaşlarınıza verdiği zararı haftalar içinde gidermeye yardımcı oluyor.

Aynı rimel gibi bir fırçaya sahip olan Select Lash kolayca uygulanıyor. Makyaj altında da kullanılabiliyor. Oftalmolojik testlerden geçirilmiş Select Lash, ABD’den sonra Türk bayanlarının da hizmetinde.

Kendi sınıfındaki pahalı ürünlerin yanında oldukça ekonomik kalan Select Lash, uzun kirpikler ve gür kaşlara sahip olmanıza yardımcı olacak!

Kirpikleriniz kısa ve seyrek mi? Kaşlarınız seyrek mi veya dökülüyor mu? Select lash'ın özel bitkisel formülü sayesinde kirpikleriniz daha çabuk uzamasına ve kalınlaşmasına, seyrek kaşlarınızın gürleşmesine yardımcı olabilir. Bitki özleri ve vitaminler ile üretilmiştir ve toksik madde içermez.